Kartal Merkezde bulunan Şirketimiz, konusunda uzman olan ekibi ve partnerleri ile Tüm Türkiye , Avrupa ve Rusya genelinde Projeli Çalışmalarda Hizmet vermektedir.

2005 Yılında  Ataşehir’de Yurtiçi Lojistik taşımacılık faaliyetine başlayan firmamız , 2014 Yılında Halkalı Şubesini açarak ;

İtalya’da  Milano ve Como ’ da bulunan depoları ile ; İsviçre – İtalya – Almanya hattında kara nakliyesinde İtalya – Almanya –İsviçre’nin Önde gelen firmalarına hizmet vermiştir.

Rusya Bölgesinde ise; Projeli Ağır Nakliye Taşımalarında hizmet vermektedir.

Yurtiçi Lojistik Faaliyetlerimizde , ağırlıklı olarak gıda firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

5

 

ÇALIŞMA SİSTEMİ

Tüm siparişlerin takibi ve organizasyonu için yetkili bir personel tayin edilmiştir.

Tarafınızdan siparişin bildirilmesine Müteakip, sevkiyatı gerçekleştirecek olan araç bilgileri Firma yetkililerine mail ortamında bildirilir.

Siparişler yalnızca irsaliye adresine teslim edilir. Firmanın yazılı olarak tarafımıza adres değişikliği bilgisi vermesi halinde ürünler bu adrese sevk edilir.

Yükleme esnasında Firmamız tarafından  yetkilendirilmiş personelimiz araç yükleme esnasında nezaret eder ve irsaliyelerin hazırlanması ve Firma yetkiliniz ile gerekli bilgilerin paylaşılması ürünlerin eksiksiz teslim alınması aşamalarını takip eder.

Araçların eksiksiz yüklenmesine müteakip , Araç Çıkış Formları mail olarak yetkili kişilere mail atılır. Sevkiyatın tamamlanmasından sonra ise ; Araç Varış Formları mail olarak yetkili kişilere mail atılarak sipariş kapatılır.

Teslim Noktasında Paletlerin ya da kolilerin müşteriye eksiksiz ve sağlam teslim edilerek irsaliyelerin imzalatılmasıyla ilgili sipariş tamamlanır.

Bazı siparişlerde Liste Fiyatına bağlı kalmadan , sevkiyata özel fiyat verilebilir. Özel sevkiyatlar maliyet çalışması yapılarak tarafınıza bilgi verilip, onay alındıktan sonra fiyatlandırılacaktır.

 

34